Bezpieczne wakacje wizyta policjantów w przedszkolu


Dnia 22.czerwca 2012 roku zaprosiliśmy do naszego przedszkola panów Policjantów z KPP w Pszczynie.Policjanci przypomnieli dzieciom, jak należy bezpiecznie bawić się podczas wakacji, jak również zwrócili uwagę na to, aby dzieci miały swój fotelik i były zapinane pasami podczas jazdy samochodem. Przypomieli dzieciom także o konieczności znajomości swojego imienia i nazwiska, a także adresu zamieszkania.
Były występy dzieci dla policjantów oraz wspólna zabawa z zaproszonymi gośćmi.


Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda wóz policyjny od środka, jak również pokaz kierowania ruchem drogowym.Na koniec spotkania policjanci rozdali dzieciom znaczki odblaskowe.
Było dużo radości zwłaszcza podczas włączenia sygnałów dźwiekowych w samochodzie policyjnym.