Postanowiliśmy zorganizować w przedszkolu urodziny.

28.02.2011r. swoje święto urodzinowe obchodziły dzieci,   urodzone w styczniu i w lutym. Wszyscy zebraliśmy się na  holu, gdzie na dzieci czekał wielki urodzinowy tort, upieczony przez panie kucharki: panią Marysię i Anię.

Nasi jubilaci w pięknych koronach i czapeczkach wysłuchali gromkiego „sto lat” a tortem częstowały się wszystkie dzieci. Szczery uśmiech jaki malował się na twarzach wszystkich dzieci jest dowodem , że przyjęcia urodzinowe w naszym przedszkolu możemy zaliczyć do udanych.

 

Nasi „Jubilaci” z miesiąca stycznia i lutego to:

z grupy „Tralalinki”

Sandra Hamerla, Cezary Krzyżowski, Dominika Lysko, Kasia Maciejewska, Wiktor Panczykowski

z grupy „ Słowiki”

Karolina Kasperczyk, Martyna Smrek, Oliwier Trzepieciński, Ewa Frączek

z grupy „ Słoniki”

Adrianna Kowalczyk, Dominik Nowotko

z grupy „Kotki”

Dominika Kyrcz, Julia Sosna

Następne urodziny już w marcu ( 28.03.2011r.), swoje święto będą obchodzić dzieci:

z grupy „Tralalinki”:

Natalia Cabała, Michał Michulec,

z grupy „Słowiki”:

Dagmara Spasiuk, Lena Turek, Julia Sochacka,

z grupy „ Słoniki”;

Jakub Grabowski, Maja Kula,

z grupy „Kotki”:

Emilka Ciosek, Zuzia Zięba