Przedszkolaki odwiedziły bibliotekę
Dnia 24.05.2012 r dzieci z grupy kotki pod opieka p.B.Czerwińskiej odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną w Woli przy ulicy .Przemysłowej 7.Wycieczka do biblioteki dla dzieci to wielka atrakcja , a jednocześnie wielka przygoda z książką.Dzieki różnorodnym i ciekawym programie , biblioteka stała sie dla przedszkolaków magicznym miejscem .W ten piękny słoneczny dzień w bibliotece przy czytaniu książek wspominaliśmy i opowiadaliśmy o majowych wekendach spędzonych z rodziną.Na dzieci czekała przygotowana niespodzianka związana ze zbiżającym sie świętem 26.05.2012 jakim jest  Dzień Matki.Każde dziecko dostało papierowe serduszko z wierszykiem dla mamy które podczas zajęć w bibliotece miało mozliwośc własnym pomysłem udekorować i przystroić . Z zainteresowania i  uśmiechniętych minek dzieci wynikało, że biblioteka im się podobała i zechcą ją odwiedzić ponownie.