Rok szkolny 2010/2011

Klub Gaja

 
W dniu 9.XI.2011 w ramach programu ekologicznego Klubu Gaja odbyło się spotkanie z panem leśniczym. Na spotkaniu tym leśniczy przypomniał zasady dobrego i kulturalnego zachowania w lesie.


Więcej…

 

Urodziny przedszkolaków

We wrześniu w naszym przedszkolu obchodzone były urodziny dzieci, które po raz pierwszy zostały przedszkolakami ,a urodziły się właśnie w tym miesiącu.
Ogromny tort ,kolorowe świeczki, tradycyjne sto lat ,dużo gości i wiele radości … tak właśnie obchodzone są przedszkolne urodzinki.

Więcej…

 

Dzień owoców,warzyw i soków

W dniu 20.X.2011 w Naszym przedszkolu obchodziliśmy dzień ,owoców, warzyw i soków- zdrowa energia. Przedszkolaki zebrały  się na holu gdzie wcześniej personel  przygotował stół pełen  warzyw owoców i soków była świetna zabawa oraz degustacja witaminek, dowiedzieliśmy się tez o wiele ciekawych rzeczach.

Więcej…

 

Szukamy pani jesieni

W dniu 19 X 2011 przedszkolaki z grupy „Słoniki” oraz „słowiki” wraz z Panią Bogusią i Dorotką wybrały się do pięknego lasu w poszukiwaniu pani jesieni. Mamo! Tato! Było świetnie ! jak piękny jest las jesienią musicie zobaczyć sami. Obejrzyjcie Nasze fotki

Więcej…

 

Dzień Nauczyciela

 

„Naszym paniom” – pod takim hasłem w piątek 14. 10. 2011 odbyła się w naszym przedszkolu akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Akademię uświetniły występy naszych przedszkolaków. Kolejno poszczególne grupy wiekowe prezentowały swoje programy artystyczne, które były jednocześnie życzeniami dla ich pań w dniu święta. Na zakończenie starszaki (grupa Kotków) wręczyła paniom upominki wykonane specjalnie na tę uroczystość. W tym dniu panowała w przedszkolu bardzo uroczysta atmosfera, a kwiaty, które darowały dzieci swoim paniom były najpiękniejszym dowodem wdzięczności.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 9
BIP
Reklama
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Zapraszamy na Facebook