Rok szkolny 2010/2011

Mały Odkrywca w Przedszkolu

 
 
 
W ubiegłym roku nasze przedszkole złożyło wniosek o dofinansowanie projektu
pt.. „Mali badacze – rozbudzanie u dzieci pasji poznawania zjawisk przyrodniczych, zaciekawienia światem i zafascynowania czytelnictwem”. dotyczącego wprowadzenia
w przedszkolu zajęć z zakresu nauki szybkiego czytania. Projekt ten jest finansowany ze środków unijnych. Po kilku miesiącach okazało się, że nasz projekt otrzymał pozytywną ocenę Komisji Oceny Projektów. W związku z tym od 01 września 2011 rozpoczynamy wspólnie z Ośrodkiem Akademii Tychy pracę nad realizacją projektu „Mały Odkrywca
w Przedszkolu”. Zajęcia będą się odbywać w dwóch grupach przedszkolnych.
 

Dzień Mamy i Taty

.


Więcej…

 

Kwietniowi jubilaci

A oto i kwietniowi jubilaci, sto lat wiele radości życzy Grono Pedagogiczne wraz z DyrekcjąWięcej…

 

Policjanci u przedszkolaków

W dniu 4.IV.2011 w Naszym Przedszkolu odbyło się spotkanie z Policjantami Wydziału Ruchu Drogowego i Wydziału Prewencji KPP w Pszczynie.

Więcej…

 

Jak Cie widzom, tak Cie piszom

Ten festiwal wyrasta z wielkiego umiłowania śląskiej kultury ludowej - śpiewanej, tańczonej, mówionej, granej, a w tym roku również pisanej. Było paradnie i autentycznie.

Po raz 17. Dorośli, po raz 16 dzieci i młodzież spotkali się na corocznym Festiwalu Folklorystycznym, który od trzech lat wzbogacony został o Paradę Ludowego Stroju „Jak Cie widzom, tak Cie piszom”.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 9
BIP
Reklama
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Zapraszamy na Facebook